Manufacturer of a wide range of products which include wall gold leafing, polished copper leafing and marble inley work.
₹ 400 / Square Feet Get Latest Price
| Gold Content | 24K |
| Gold Leaf Type | 22K Gold Leaf |
| Color | golden |
| Made In India | Yes |
| application | wall |
₹ 350 / Square Feet Get Latest Price
| Technique | Gold Leaf Gilding |
| Applications Of Leafing | Door |
| Materials | Gold leaf |
| Brand | Golden Arts |
| Thickness | 22 mm |
| Surface Finish | Polished |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
₹ 2500 / Square Feet Get Latest Price
| Color | gold |
| application | wall |
| meterial | gold |
| shape | square |
| made in india | yes |
Said Ulla (Proprietor)
Golden Arts
1548, Mohalla Panni Garan, Subhash Chowk
Jaipur - 302002, Rajasthan, India